6 adımda instagram fenomeni olma

Öncelikle merhabalar,  Instagram’ın ne kadar çok kullanılan ve popüler olduğunu hepimiz biliyoruz, bu platform kendi içerisinde oldukça fenomen barındırıyor ve inanılmaz bir ilgi var bu sebeple başka insanlarda fenomen olmak istiyor fakat hiçbir şey o kadar kolay değil, yapmanız gerekenleri sizlere 10 adımda fenomen olmayı anlatacağız  ” Fenomen yolunda harika bir şekilde ilerleyeceksiniz.. “

10 Adımda Fenomen Ol

Profil Hesabınızı Güncel Tutun.

Öncelikle Profil Hesabınızın Güncel Olmasına Dikkat edin. Bu Sizler İçin Oldukça Önemli Bir Detaydır, bu sizin sosyal medyada aktif bir kişi olduğunuzu gösterir.

Yaratıcı içerikler Üretmeye Gayret Edin.

Yaratıcı içerikler paylaşmaya özen gösterin fotoğraf, video gibi paylaşımlarınızı daha kaliteli şekilde paylaşmaya özen gösterin. filtreleme uygulamalarını iyi öğrenmenizde fayda var daha kaliteli efektler yapabilmeniz için bu gereklidir.

Hesabınızın Kaliteli ve Geçmiş İle Uyumluluğuna Dikkat edin.

Profil hesabınız kaliteli ve elit gözükmesi için özen gösterin, bu sizin daha kaliteli bir insan imajı çizecektir ve profilinizi ziyaret edenlerde güzel bir izlenim bırakacaktır. Geçmiş paylaşımlarınız ile uyumlu olun ve gereksiz paylaşımlardan kaçının insanlar sıkılabilir.

Trend Hashtag’ler sayesinde farklı kişilere gözükebilirsiniz.

Hashtag’ler bu işte oldukça önemlidir o an hangi hashtag trend ise aralara 2-3 tane serpiştirebilirsiniz. ( Fakat Fazla hashtag kullanımlarından kaçının bu sizin hesabınızın hep kalabalık hemde spam ve kendini tanıtmaya çalışan bir insan imajı çizebilir.. )

Takipçileriniz ile Aranızı Açmayın.

Takipçiler çok önemlidir, sürekli olarak düzenli paylaşımlar yapın bu paylaşımların arasında mutlaka diğer insanları “@” sembolü ile farklı isim veya sayfaları etiketleyip sorular sorabilirsiniz.

Başkaları gibi davranma, sadece kendin ol.

Başka insanlara kesinlikle özenmeyin ve taklit etmeyin bu sizin için hiç iyi olmaz. Kendinize özgün yaratıcı bir profiliniz olsun sevdiğiniz şeyleri paylaşın, örneğin ” kedi resimleri ” gibi sevmediğiniz şeylere yorumlar yazıp beğenmenize gerek yok, sadece hoşunuza giden şeyleri takip edin bu sizin karakterinizi insanlara daha iyi aktarmak için önemlidir.


Dünya’da ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformu instagram uygulamasıdır.

 

Paylaşımlarınızdan sonra Hashtag Eklemek Diğer İnsanlara Ulaşmanız İçin En Kolay Yoldur.

Çıktığı ilk andan itibaren bütün dünyayı sallıyan instagram’da nasıl 6 adım ile popüler olabileceğinizi anlattık umarız faydalı olabilmişizdir. Eğer sizlerde daha hızlı ve daha çok takipçiye ulaşmak istiyorsanız popüler beğeni paketlerimizi veya türk takipçilerden oluşan paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Her zaman uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

Keyifli alışverişler..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*