Instagram Canlı Yayın Özelliği Kullanımı

Instagram gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ederken yeni teknoloji ve özellikleri beraberinde getiriyor Instagram’ın en yeni özelliği canlı yayın ile artık takipçileriniz ile canlı etkileşim kurabileceksiniz bu diğer platformda hali hazırda mevcut bulunsa da instagram bu konu da geri kalmadı. Video ve fotoğraf paylaşım sitesinin belki de en büyük eksikliği canlı yayın olsa gerek.. Fakat artık bu işi de çözmüş bulunmaktalar, Instagram Stories bölümüne eklenen özellik sayesinde canlı video başlatma özelliğini Android ve İos sürümlerinde rahatlık ile kullanabileceksiniz. instagramhileci.com Olarak Sizlere Detaylı Bir Şekilde Bu Özellikten Bahsedeceğiz.


 

Instagram’da Takipçilerinize Canlı Yayın Açın

Yukarıda ki videoda gördüğünüz gibi takipçilerinize anlık olarak görüntüler sunabileceksiniz dilerseniz bir kurumsal butik olun canlı yayın özelliğini açıp takipçilerinize anlık olarak yeni ürünlerinizi tanıtabilir ve satış gerçekleştirebilirsiniz. Veya sosyal medya fenomeni iseniz sizleri takip eden kitle ile daha sıkı bağlar kurmak için “canlı yayın” ile vakit geçirip eğlenebilirsiniz tamamen hayal gücünüze ve içerikleriniz ile alakalıdır.

Instagram Canlı Yayın Açma

Yapmanız gereken çok basit eğer instagram sürümünü güncellemediyseniz öncelikle sürümünü güncelleyin sonrasında ana sayfanın hafif bir şekilde tasarım değişikliğine uğradığını göreceksiniz bundan sonra atacağız adımlar ise şu şekilde olacak ;

  • Ana Sayfanın Sol Üst Bölümünden, Kamera işaretine tıklıyoruz
  • Açılan bölümde Alt Kısmında ” Canlı Video Başlat “ Kısmına Parmağımızı Dokunuyoruz
  • Canlı Yayını Artık Açtınız Sizleri Takip Eden Takipçilerinize Otomatik Olarak Bildirim Gidecek Ve Canlı Yayın Açtığınız Belli Olacaktır.

Instagram’da Daha Çok Kitleye Ulaşmak İçin Takipçi Alın

Tabi ki birde işin takipçi boyutu var insanlara paylaşımlarınızı veya ürünlerinizi tanıtmak oldukça zorludur hashtag kullanımı veya çeşitli yöntemler bir yere kadar sizleri götürmekte fakat paylaşımlarınızı daha çok kitleye ulaştırmak için instagram takipçi satın alma yöntemini kullanabilirsiniz.

bu yöntem ile gerçek ve aktif olarak kullanılan hesaplar sizleri takip eder ve içerikleriniz kuvvetli ise sizleri kesintisiz olarak takip etmekte, hedef kitlenize en uygun şeklide sizlere dilerseniz ağırlıklı olarak ” Bayan ” veya ” Erkek ” olarak takipçi gönderimi yapabiliriz sosyal medyanın gücünden faydalanmak için en ideal yol takipçi almaktır..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*