Instagram Hesap Açma – Kaydol

Instagram hesap açma – Kaydolma işlemini sizler için instagramhileci.com farkıyla anlatıyoruz. Gayet Basit ve kolay anlatım ile hızlı bir şekilde instagram’a kaydolabileceksiniz. Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya ağı olan instagram kaybolmak her zaman sizi kaliteli ve prestijli bir kişi yapar. Pek çok kişi TELEFON üzerinden kullandığı için uygulama mağzasından ” İnstagram ” uygulamasını indirip aşağıda ki talimatlarımıza göre hızlı bir şekilde üye kaydı yapabilirsiniz.

 

Bilgisayar veya Telefon İle E-Posta İnstagram Hesap Açma

Öncelikle instagram.com sitesine giriyoruz ve karşımıza aşağıda ki gibi bir anasayfa açılacak ;

  • Telefon üzerinden instagram.com adresine giriyoruz giriş sayfasının alt kısmında “Kaydol” kısmına tıklıyorsunuz.
  • Eğer Facebook ile kaydolmak istiyorsanız faceebok ile giriş yap kısmına veya facebook ile kaydol kısmına tıklamanız gerekiyor. Otomatik olarak bilgileriniz ve fotoğraflarınızı instagram.com’a aktararak zahmetsiz şekilde üye olabilirsiniz.
  • E-Posta ile instagram’a üye olmak için ” E-posta adresi veya Telefon ile kaydol ” bölümüne tıklıyoruz.
  • Telefon Veya E-Posta seçeneklerinden 1 tanesini seçtikten sonra e-posta adresiniz ve kişisel bilgilerinizi yazdıktan sonra üye oluyorsunuz. ( telefon numarası yazarsanız, telefonunuza onay kodu gelecektir. )

Instagram Uygulaması İndirim Kayıt Olma

  • Google Play Strone veya Appstore’ye girdikten sonra ” Arama Bölümüne ” İnstagram yazıyorsunuz ve karşınıza çıkan 1. uygulamayı indiriyorsunuz
  • Sonrasında Uygulamayı açtıktan sonra, KAYDOL seçeneğine tıklıyoruz ve e-posta, telefon, facebook üzerinden instagram kaydolma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Kaydolma – Telefon İle

  • Anasayfa – Kaydol – Telefon Numarası İle Kaydol seçeneklerini sırasıyla seçtikten sonra telefon numaranızı başında ” 0 ” ( sıfır ) olmadan giriyorsunuz.
  • Sonrasında Ad, Soyad, Şifre, E-posta bilgilerinizi Yazdıktan sonra kayıt işleminizi tamamlamış oluyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*