instagram yorum kapatma

Bir çok kişi Instagram üzerinde gizliliğini korumak istiyor ve çeşitli yöntemlere başvuruyorlar, ve bu yönde çalışan instagram ekipleri kullanıcılarının taleplerini karşılamak için 7/24 Arge çalışması yapmaktadırlar sizler için instagramhileci.com ayrıcalığı ile nasıl yorumlarınızı başka kullanıcılara dilerseniz nasıl kapatacağınızı anlatacağız..

Instagram’da Yorum Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram ‘da yorumlara kapatmak istediğiniz gönderiyi açın. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan (…) üç nokta işaretine dokunun. Açılan sayfada “Yorum Yapmayı Kapat” seçeneğini göreceksiniz. Gönderinizi tekrar yorumlara açmak isterseniz yine aynı yolu izlemelisiniz. Bu kez açılan sayfada “Yorum Yapmayı Kapat” yerine “Yorum Yapmayı Aç” seçeneğini göreceksiniz.

Instagram üzerinden paylaşım yaptığınız sayfanın yorumlarını kapatmak için öncelikle, gönderiyi açın. Sayfanın sağ üst kısmında yer lan ” ( … ) ” üç nokta işaretine tıklayın veya dokunun. Sonrasında, Yorum Yapmayı Kapat seçeneceğine tıkladıktan sonra gönderinizi yorumlara kapatmış oluyorsunuz. Eğer tekrar açmak isterseniz aynı bölümden ” Yorum Yapmayı aç “ seçeneğini seçebilirsiniz.

Eğer gönderiyi en başında paylaşmadan yorumlara kapatmak istiyor iseniz paylaşmaya hazır olduğunuz görseli açıp; Gelişmiş ayarlar – kısmından Yorum yapmayı kapat seçeneğini tıklayarak gönderinizi paylaşmadan yorumlara kapatabilirsiniz. 😉

Instagram’da Yorum Filtreleme

Bu yöntem instagram gönderilerinin yorumlarını tamamen kapatmak istemeyen fakat kontrol altında tutmak isteyen bazı filtreler oluşturmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği yöntemdir. bu yöntem sayesinde taciz, küfür, hakaret, reklam, spam yorumlar ve benzeri bir çok sorunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz 🙂 Özelliği kullanmak için yapılması gerekenler ;

  • Profil Sayfanızı Açtıktan sonra, Sağ Üst Kısımda ” Seçenekler ” kısmını açın veya dokunun.
  • Açılan sayfada ” Yorumlar “ alanını bulun ve tıklayın.
  • Açılan 3. sayfada ” Uygunsuz Yorumları Gizle “ Seçeneğini göreceksiniz bunu aktif etmeden önce anahtar kelimeleri yani istemediğini karakterleri ve yazıları , virgül ile ayırıp yazıcaksınız, sonra gereksiz kirli yorumlardan kurtulmuş oluyorsunuz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*