Instagram’da Kimseyi Takip Edemiyorum ? ( Çözüm Burada )

instagram'da kimseyi takip edemiyorum, geçici engel

Selamlar, sizler için çeşitli blog yazılarımıza devam ediyoruz.  instagram’da kimseyi takip edemiyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz instagramhileci.com ayrıcalığı ile sizlere çok basit bir şekilde anlatacağız öncelikle sorunun kaynağına iyi bakmamız gerekiyor bu sebeple sizlere bu sorunun nereden ve nasıl kaynaklanabileceğini göstermeye çalışacağız.

Bir çok kişiyi dakikalar içinde takip etmiş olabilirsiniz

bu instagram kullananların çok takipçi kasmaya çalıştığı ” karşılıklı takip ” olayında olmakta 30 dakika içerisinde +50 kişiyi takip ederseniz hesabınız geçici bir engel yaşar ve kimseyi takip edemezsiniz.

+7500 Kullanıcıdan fazlasını takip edemezsiniz

buda başka bir limit 7500’den fazla kullanıcıyı takip edemezsiniz bu sebeple kullandığınız hesap bu şekilde bir limit yaşamış olabilir sizlere tavsiyemiz takipçi sayınızı azaltmanız ve takipçi listenizdeki gereksiz kişileri takipten vazgeçmeniz olacaktır.

Hesabımın kalıcı veya geçici engellendiğini nasıl anlarım ?

Yapmanız gereken aslında çok basit 🙂 hemen hesabınıza girip bir profil veya sayfaya girip yorum ve beğeni yapmayı deneyin eğer ki işlem gerçekleşmez ise hesabınız maalesef ” geçici engel ” ile karşılaşmıştır.

Neden Geçici Engel Almış Olabilirim ?

  • Spam veya kötü yazılıma sahip uygulama kullanmak.
  • Şikayet veya telif hakları üzerine çeşitli şikayetlerde
  • Hesabınız üzerinden bir çok kişiyi takip etmek özellikle ” 15 saat içerisinde +1000 kişiyi takip etmek hesabınızda geçici engellemelere neden olabilir. “
  • Fotoğraf ve video paylaşımlarında aşırı hashtag kullanımı sayfa veya profilinizin kapanmasına veya engellenmesine sebep olabilir bu en önemli faktörlerden bir tanesidir.

Farklı tarayıcı veya ip adresinden girmek riskli mi ?

Kesinlikle bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor özellikle sizden habersiz farklı kişiler hesabınıza girerse ” instagram ” bunu otomatik olarak hesabı askıya alabilir yada sürekli değişken ip adresleri farklı konumlar farklı tarayıcı bilgileri de bu konuda sizlere sorun teşkil edebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*