S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Bütün Banka ve Kredi Kartları Aracılığı İle Anında Ödeme Yapabilirsiniz. Kredi kartı – Havale – Eft gibi pek çok ödeme yolu bulunmaktadır.

Instagram Profil hesaplarınızda kesinlikle reklam ve benzeri paylaşımlar olmamaktadır. Kurumsal ve profesyonel kullanıcılar için gerçek hizmet..

Takipçilerimiz kesinlikle gerçek ve aktif Türk kullanıcılardan oluşmaktadır bu sebeple bazen paylaşımlarınızı gördükten sonra ” çıkan “ takipçiler olabilir fakat, bu tamamen sizin elinizde olan bir şey içerik üretmeyi biliyor iseniz bu sizin için sorun olmayacaktır..

Evet takipçiler %100 Türk ve aktif aynı zamanda gerçek profillerden oluşmakta kesinlikle bot ve benzeri değildir..

Profesyonel ve kurumsal kimliğimiz sayesinde sizlere gerçek ticaret anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Piyasada ki bir çok site şahıstır, bu yüzden olası dolandırıcılık durumları olabilir. Bu yüzden bizler tamamen KURUMSAL ve dijital sosyal platformlarda 4 Yılı aşkın sosyal medya hizmeti sunmaktayız..

Eğer fenomen olmaya karar verdiyseniz en mantıklı seçim günümüzün en popüler sosyal ağı olan Instagram’da popüler olmaktır. Tabi eğer kurumsal ve butik tarzı bir işletmeniz var ise bulamayacağınız bir nimet olabilir ve ekmek paranızı sadece instagram üzerinden kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.